Öz Geçmişim

1972 Trabzon doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladım. 1995 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyoloji bölümünde lisans eğitimimden sonra 2013 yılında yüksek lisansımı “Aile ve Evlilik” üzerine yaptığım çalışma ile Marmara Üniversitesi’nde tamamladım.

1995 yılından günümüze kadar eğitim kurumları ve danışmanlık sektöründe eğitim ve kariyer çalışmalarını yürüttüm. 2011 yılında Yönetici Koçluğu, 2013 yılında ise Aile Danışmanlığı sertifikalarını aldım. Çeşitli eğitim kurumlarının farklı kademelerinde yöneticilik yaptıktan sonra üniversitede Kariyer Merkezi yöneticiliği yaptım.

 

2016 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik doktorasını “Kariyer Kararsızlığı” üzerine yapmış olduğum tez çalışması ile tamamladım.

 

2018 yılından itibaren çalışmalarımı, kurucusu olduğum R&M Danışmanlık bünyesinde, bireysel ve kurumsal danışmanlık, yönetici ve yönetici adayı koçluğu, aile şirketlerinin kurumsallaşma süreçlerine danışmanlık, Enneagram modeli ile bireysel, kurumsal yetkinliklerin geliştirilmesi gibi farklı alanlarda devam etmekteyim.

 

Halen kitap, makale, eğitim, seminer ve konferans çalışmalarıma devam ediyorum. Evli ve iki çocuk babasıyım.