Kitaplarım

KARİYER YOLCULUĞUNDA DOĞRU ADIM AT

Birçok genç istediği mesleğe ulaşmak için yıllar öncesinden hayal kurmaya başlar...

 

Seçmek zorunda oldukları bölümleri okuyarak kariyer mutsuzluğu yaşayan bireyler kervanına katılan veya herhangi bir meslek edinemeyen, hatta işsiz kalan gençlerin sayısı düşünüldüğünde kariyer yolculuğumuzun ne denli önemli olduğu hususu karşımıza çıkıyor...

 

Kitabımı https://www.kitabinabak.com/kitap/dogru-adim-at-kariyer-yolculugunda----kutlu--kbk--9786257004602 sayfasından temin edebilirsiniz.

 

KARİYER KARARSIZLIĞI

 

“Büyüyünce ne olmak istersiniz?” Bu soruyu duymayanımız yoktur! Peki, siz ne olmak istediğinize karar verdiniz mi? Küçük yaşlarda bu soruya daha kolay cevap verirken ileri ki yaşlarda kararsızlığımızın arttığını görürüz...

 

Bu kitap yaşam hedeflerinizin ve mesleki tercihlerinizin örtüşmesini sağlamak ve kariyer kararsızlığınızı gidermek adına doğru adımlar atmanız için bu anlamda yol gösterici bir rehberdir.

 

Kitabımı https://www.kitapyurdu.com/kitap/kariyer-kararsizligi/538390.html&filter_name=abdulrezzak%20%C3%A7il sayfasından temin edebilirsiniz.

 

ENNEAGRAM İLE İLİŞKİ ANALİZİ

 

Evlilik... Her insan önce kendini daha sonra birlikte bir hayatı paylaştığı eşini tanımak ister. Kendi enneagram tipini merak ettiği gibi eşinin enneagram tipini de merak eder. İlişkilerde her iki taraf da ne kadar yüksek düzeyde öz farkındalığa sahipse, tüm tipler diğer farklı tüm tiplerle mutluluğu yakalayabilir. Bu kitapta hem kendi farkındalığımıza hem de ilişkimizde yaşadığımız bir çok durum için farkındalık kazanmamıza sebep olacak analizler ve tavsiyeler bulacaksınız.

 

Kitabımı https://www.kitapyurdu.com/kitap/enneagram-ile-iliski-analizi/591927.html&filter_name=dr%20abdulrezzak%20cil sayfasından temin edebilirsiniz.